Admiral Bundesliga - LASK osvojio bod pred novi duel sa Vojvodinom

nedelja 08.08.2021.
19:51

Nisu neranjivi, nije još sve izgubljeno za Vošu.

EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA

Tri dana posle minimalne pobede u Novom Sadu nad Vojvodinom, austrijski LASK je odigrao i utakmicu trećeg kola tamošnje Admiral Bundeslige.

Tim iz Linca je danas gostovao na ''Tivoli stadionu'' u Insbruku, gde je protiv domaćeg Tirola osvojio bod, rezultatom 1:1.

Tirol je prvo poluvreme rešio u svoju korist golom Vrionija u 28. minutu meča, a na izjednačenje LASK-a čekalo se do 60. minuta, kada je Karamoko pogodio za konačnih 1:1.

LASK posle tri kola ima jednu pobedu i dva remija i sa pet osvojenih bodova zauzima četvrto mesto na tabeli.

U odnosu na utakmicu sa Vojvodinom pre tri dana, LASK je danas nastupio u donekle izmenjenom sastavu, sa četvoricom novih igrača u startnoj postavi. Revanš meč između LASK-a i Vojvodine u borbi za plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu konferencija na programu je u četvrtak na stadionu u Pašingu.