subota 05.03.2022.
20:22

Domaćin slavio na Mestalji.

EPA-EFE/Juan Carlos Cardenas

U 27. kolu španske Primere, fudbaleri Valensije savladali su kod kuće Granadu rezultatom 3:1.

Posle ne preterano zanimljivog prvog poluvremena, u nastavku meča videli smo sve što je bitno na ovom susretu.

Tri minuta bila su dovoljna "slepim miševima" da steknu prednost od 2:0 zahvaljujući golovima Gonzala Gedeša u 48. i Maksija Gomeza u 51. minutu.

Pet minuta nakon toga, uzvratili su gosti, posle centaršuta Uzunija, Domeneh je postigao nesrećan autogol.

Karlos Soler je bio arhitekta dva gola, a treći je postigao sa penala u 61. minutu i tako otklonio dileme oko pitanja pobednika.

Bio je to duel dvojice bivših fudbalera Crvene zvezde koji je protiv Njegoša Petrovića dobio Uroš Račić, a obojica su ostavila sasvim pristojan utisak na Mestalji.