Al Hilal penalima do polufinala klupskog SP

19:40

Sledeći rival je Flamengo.

@Alhilal_EN
@Alhilal_EN

Fudbaleri saudijskog Al Hilala plasirali su se večeras u polufinale Svetskog klupskog prvenstva, pošto su u Rabatu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca pobedili marokanski Vidad iz Kazablanke. Nakon 120 minuta fudbala rezultat je bio 1:1, a posle penala je bilo 5:4 za šampiona Azije.

Vidad je poveo u 52. minutu golom Ajuba El Amluda. Tim iz Maroka je ostao sa igračem manje u prvom minutu nadoknade, nakon što je drugi žuti karton dobio Jahja Žabran.

Tri minuta kasnije rezultat je sa penala izjednačio Mohamed Kano, pa je meč otišao u produžetke.

Kano je u četvrtom minutu prvog produžetka isključen posle drugog žutog kartona. Promene rezultata nije bilo, pa je pitanje pobednika rešeno nakon penala.

Igrači Al Hilala su pogodili svih pet penala, dok je u prvoj seriji za Vidad promašio Jahija Atijah-Alah.

Al Hilal će u polufinalu Svetskog klupskog prvenstva igrati 7. februara protiv brazilskog Flamenga.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.