Al Hilal bolji od Inter Majamija, SMS kao na tacni za Mitra, Malkom poništio Mesija i Suareza!

21:05

Goleada.

@Alhilal_FC
@Alhilal_FC

Fudbaleri Al Hilala pobedili su ekipu Inter Majamija rezultatom 4:3 u prijateljskom susretu u Rijadu.

Al Hilal je dva puta imao dva gola prednosti, a odmah su na scenu stupili Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović, da bi se Inter vraćao preko Luisa Suareza i Lea Mesija. Ipak, u finišu je Brazilac Malkom pogodio za pobedu Al Hilala.

Već u 10. minutu Sergej je kao na tacni proigrao Mitrovića koji je rutinski pogodio za 1:0.

Samo tri minuta kasnije Al hilal je imao dva gola prednosti, pošto je Al Hamdan pogodio za 2:0.

Inter Majami se vratio u meč u 34. minutu kada je Luis Suarez u petercu bio na pravom mestu za 2:1.

Do odlaska na odmor, Al Hilal je opet došao do dva gola prednosti, Majkl je iskoristio asistenciju Al Hamdana, a potom je proslavio pogodak u stilu Kristijana Ronalda.

Ali, onda je u drugom delu na scenu stupio najveći svih vremena, Lionel Mesi. On je u 54. minutu poslao loptu pod prečku iz penala, a potom je samo minut kasnije proigrao Ruiza za 3:3.

Kada je delovalo da neće biti pobednika, Malkom se potrudio da meč ode u zasluženih 7+ i da glavom sa sedam metara donese pobedu Al Hilalu protiv Mesija i drugova.