Al Hilal je ovo čekao dva meseca, Mitar se vratio na teren i odmah pogodio!

Autor: Aleksandar Golubović
petak 07.03.2025.
21:57
Izvor: Sportske.net

Srbin strelac u pobedi protiv Al Feihe.

Twitter/Al Hillal
Twitter/Al Hillal

Povezane vesti

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović vratio se večeras na teren posle dvomesečne pauze i postigao gol u pobedi Al Hilala na gostovanju ekipi Al Feihe 2:0 u meču 24. kola šampionata Saudijske Arabije.

Uprkos tome što će reprezentacija Srbije biti lišena pomoći Aleksandra Mitrovića u martovskim duelim protiv Australije, ljubitelji fudbala u našoj zemlji su sa oshićenjem dočekali njegov večerašnji povratak na teren nakon dva meseca pauze.

Rođeni Smederevac i izdanak omladinske škole Partizana dobio je večeras šansu u poslednjih pola sata utakmice u Burajdi gde je njegov Al Hilal zabeležio pobedu protiv Al Feihe i ukazano poverenje krunisao pogotkom.

Bilo je to u 89. minutu kada je na asistenciju Salema Al Davsarija rutinski sproveo loptu u mreži pošto ju je doslovno dobio kao na tacni.

Strelac vodećeg gola za meču za tim Žorža Žezusa bio je Mohamed Kano, pogotkom u 18. minutu na asistenciju Rubena Nevesa.

Ah Hilal je ovom pobedom spustio zaostatak za vodećih Al Itihadom na četiri boda, a naredni meč igraće već za nekoliko dana u Ligi šampiona Azije.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke