Al Nasr poražen u LŠ, Ronaldu se smejali, a potom opet skandirali "Mesi"

ponedeljak 04.03.2024.
21:15

Loše veče za Al Nasr.

Fudbaleri Al Nasra poraženi su u gostima od Al Aina rezultatom 1:0 u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona Azije.

Jedini pogodak na meču postigao je Rahimi u 44. minutu, što je bilo dovoljno da tim iz Uzbekistana stekne prednost pred revanš u Saudijskoj Arabiji.

Očekivano, u centru pažnje bio je Kristijano Ronaldo. On se najpre u 10. minutu obrukao pokušajem nekog driblinga kada se sapleo i izgubio loptu, potom je uputio opasan udarac sa polovine terena, malo mu je nedostajalo da lobuje istrčalog golmana.

Navijači Al Aina su ga pozdravljali povicima "Mesi, Mesi", ali Ronaldo ovaj put nije neprimereno odreagovao kao prošle nedelje.

Dodatni problem za Al Nasr je crveni karton za Ajmerika Laporta koji je u nadoknadi vremena zaradio direktno isključenje.