Alaves stigao do druge pobede, Katai ponovo bez šanse

20:22

Ekipa Alavesa je zabeležila danas drugu pobedu u dosadašnjem toku sezone u Primeri, danas je "pala" ekipa Espanjola.

EPA/EPE/ADRIAN RUIZ DE HIERRO

Sve se konačno poklopilo ekipi Alavesa.

Oni su do danas imali sve poraze kao domaćini u domaćem prvenstvu, ali je danas konačno pala ekipa Espanjola, bilo je 1:0.

Prvi gol je viđen nakon 45 sekundi, Kristijan Santos je uhvatio volej i pogodio za konačnih 1:0.

Domaćin je imao i igrača više čitavo drugo poluvreme, u 39. minutu je drugi žuti karton dobio Ermoso, pa je Alaves lakše izašao na kraj sa gostima iz Barselone.

Srpski fudbaler Aleksandar Katai danas nije igrao, gledao je meč sa klupe za rezerve.

Espanjol je ostao na 13 bodova nakon 11 utakmica, nalaze se na 11. mestu, dok je Alaves trenutno na 18. poziciji sa 6 osvojenih bodova.