subota 21.05.2022.
23:59

Šokantan razvoj događaja u Segundi.

@U_D_Almeria/Twitter

Almerija je imala meč loptu za plasman u Primeru, ali na kraju - 1:1 protiv "fenjeraša" Alkorkona koji je odavno već prežaljen tim.

Niko nije očekivao ovakav razvoj situacije, Almerija je malo ležerno ušla u meč, na kraju bez pobebe i bez tri boda protiv Alkorkona.

Prvi gol na meču videli smo u 81. minutu, tada je Zarfino izašao 1 na 1 sa protivničkim golmanom, prelepo je plasirao loptu u mrežu za prednost gostiju. Ipak, domaći nekako uspevaju da stignu do boda koji ima praktično ništa i ne znači jer će morati da zapnu u poslednjem kolu protiv Leganesa u svakom slučaju.

Gol je u 3. minutu nadoknade postigao Puđmal.

Igrao je za domaće Srđan Babić svih 90 minuta, Umar Sadik je takođe odigrao čitav meč.

Da je Almerija večeras pobedila, Partizan bi dobio 3 miliona evra na ime aktiviranja još jedne klauzule, ali će morati da sačeka naredni Almerijin meč za tako nešto...