Anćeloti: "Modrić je u spektakularnom stanju"

10:30

Real pun samopouzdanja odlazi u Minhen.

EPA-EFE/Juan Herrero

Fudbaleri Real Madrida napravili su sjajnu uvertiru pred meč sa Bajernom u polufinalu Lige šampiona.

Oni su sinoć kao gosti savladali Real Sosijedad sa 1:0 u premijernoj utakmici 33. kola španske La Lige i napravili su još jedan korak ka "već viđenom" osvajanju titule.

Gol odluke postigao mladi Arda Guler, momak koji ima 19 godina i koji je velika budućnost Reala.

Karlo Anćeloti je maksimalno "promešao karte" na ovom meču i odmorio nosioce pred utakmicu u Minhenu u utorak, a u San Sebastijanu je uspeo i da dobije još nekoliko velikih aduta pred veliki duel u elitnom takmičenju.

Arda Guler je neko na koga definitivno može da se računa, dok je Luka Modrić na terenu proveo 84 minuta i pokazao da je spreman za najveće napore u finišu sezone.

O Modriću je na konferenciji za štampu govorio i trener Anćeloti.

"U poslednjim utakmicama pokazao je optimalnu fizičku spremu. U drugom poluvremenu je vrlo dobro baratao sa loptom nakon dobrog pritiska Sosijedada u prvom delu. Njegovo stanje je spektakularno i jasno je da može da igra u utorak u Minhenu", rekao je italijanski stručnjak.