Anćeloti: "Nije vreme za brigu o Embapeu"
Čeka se njegov gol u La Ligi.

Povezane vesti
Sudija dobio "jedinicu", iz Leganesa grme: "Ukradena nam je pobeda nad Realom!"
Real vodio, pa strepeo, ali tu je - Embape! Dmitrović čuvao Leganes do samog finiša, pričaće se o suđenju!
Liverpul dobija "sestrinski klub" i to u Španiji - FSG želi Malagu!
Rajo slavio u Vitoriji, prekinuo "crnu seriju" i izbio na sedmu poziciju
Trener Real Madrida Karlo Anćeloti izjavio je danas da nije vreme za brigu o francuskom igraču Kilijanu Embapeu, koji je kritikovan u španskim medijima od kada se pridružio šampionu Evrope i Španije.
Embape je bio strelac protiv Atalante u Superkupu Evrope, ali nije uspeo da još uvek postigne da gol u La Ligi uprkos nekoliko prilika protiv Majorke (1:1) i Valjadolida (3:0).
Francuski igrač je zbog toga bio žestoko kritikovan u španskim medijima.
"Poslednji gol dao je 14. avgusta. Danas je 28. avgust, prošle su samo dve nedelje, tako da nije vreme za brigu. On je veoma srećan ovde i želi da da gol u narednom meču", rekao je Anćeloti.
Italijanski stručnjak je dodao da Embape napreduje iz dana u dan, da je veoma motivisan, skroman, da odlično trenira i da se dobro prilagođava.
Real večeras od 21.30 sati gostuje Las Palmasu u trećem kolu La Lige.
0 Komentara