12:35

Komnen Andrić je neko ko bi mogao da se nađe na nekom širem spisku reprezentacije Srbije...

EPA-EFE/Antonio Bat

Fudbaler koji je ovog leta ostvario transfer iz Dinama iz Zagreba u Klermon, Komnen Andrić, mogao bi da bude jedan od vodećih fudbalera tog francuskog prvoligaša.

Naime, on je već na debiju za svoj klub u prijateljskoj utakmici protiv Monpeljea je uspeo da postigne čak dva pogotka.

Na kraju, Klermon je slavio sa 2:0 protiv svog rivala, a oba gola su postignuta u prvom poluvremenu.

Da veličanje Andrića bude još veće, srpski fudbaler se nije ni vraćao u nastavku utakmice.

Inače, Dinamo iz Zagreba je zaradio oko milion evra za transfer napadača koji je svojevremeno branio boje Radničkog iz Kragujevca i OFK Beograda.