Andrija Živković Partizanovim stopama!

četvrtak 24.02.2022.
21:59

I crno-beli iz Soluna na dobrom putu da izbore plasman u osminu finala Lige konferencija.

EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS

Partizan je večeras uspešno obavio posao protiv Sparte iz Praga, trijumf rezultatom 2:1 bio je više nego dovoljan za prolaz dalje, pa crno-beli večeras mogu mirno da čekaju sutrašnji žreb i da prognoziraju ko bi mogao da im bude sledeći rival.

Za to vreme u Solunu, ekipa PAOK-a vodi protiv danskog Mitjilanda sa 2:0, a prvi gol za domaći tim  postigao je nekadašnji fudbaler Partizana i reprezentativac Srbije Andrija Živković.

On je u 20. minutu doveo PAOK u vođstvo i tako anulirao prednost danskog tima iz prvog meča, a samo šest minuta kasnije Vijerinja je doneo Solunjanima rezultat koji ih vodi dalje ako ga održe do kraja - 2:0.

Gosti iz Danske su imali sjajnu priliku da pred kraj poluvremena stignu do gola i anuliraju zaostatak u ukupnom skoru, ali su domaći imali dosta sreće.

Ko god prođe dalje, pridružiće se Partizanu u osmini finala, a za sada su bliži tome Andrija Živković i njegovi saigrači iz PAOK-a.