subota 06.11.2021.
17:10

Dokle više!?

EPA-EFE/Enric Fontcuberta

Fudbaleri Barselone igraju izvanredan meč u Vigu gde već na poluvremenu protiv Selte vode sa 3:0, ali je katalonski klub u finišu meča ponovo ostao bez Ansua Fatija.

Reprezentativac Španije je blistao ovog popodneva, postigao izuzetno leo gol već u petom minutu utakmice, kojim je načeo domaćina, ali je pred odlazak na odmor povredio zadnju ložu zbog koje je otpisan za nastavak igre.

Fati se samo srušio na terenu i uhvatio za ovaj deo telo, što je bio jasan signal da je za njega ova utakmica završena, a dužina pauze trebalo bi da bude najmanje mesec dana.

Ubrzo je iz Barselone stigla potvrda o povredi, pa je jasno da je za njega novembar završen.

Talentovani fudbaler se vratio na u avgustu nakon pauze koja je počela krajem prošle godine zbog operacije kolena.

Ove sezone je postigao četiri gola na osam mečeva i blizu je da nadmaši lični rekord iz debitantske sezone kada je osam puta zatresao protivničku mrežu.

Osim Fatija, drugo poluvreme nije dočekao ni Erik Garsija, koji je takođe osetio nelagodu i ostao je u svlačionicu.