Antonio doneo veliku pobedu Vest Hemu, "lisice" nadmudrile Brentford

Autor: Sportske Net
nedelja 24.10.2021.
16:57
Izvor: Sportske.net

Odigrana su prva dva meča današnjeg dana devetog kola Premijer lige.

EPA-EFE/ANDY RAIN
EPA-EFE/ANDY RAIN

Povezane vesti

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Totenhem minimalnim rezultatom, a heroj je ponovo bio Antonio. 

Turbulentno je počeo meč, pa su gosti već u 12. minutu tražili penal zbof nepopisnog starta. Međutim, VAR je rekao drugačije. Souček je posle pola sata igre imao šansu kada je glavom uputio loptu u mrežu, ali nije bio dovoljno precizan. 

Totenhem je odgovorio na drugoj strani preko Kejna, koji je pokušao takođe glavom iz neposredne blizine. 

Totenhem je držao loptu u posedu većinu vremena, ali kao da je falilo dobra završnice. Na drugoj strani, Antonio je doneo slavlje Vest Hemu u 72. minutu. Posle centaršuta šutirao je u donji levi ugao za vleika tri boda "čekićara".

Lester je pobedio Brentford na gostovanju rezultatom 2:1. Iako su domaći poveli već u sedmom minutu i najavili uzbudljivu utakmicu, gol je poništen zbog ofsajda. 

Psihički pad u igri iskoristile su "lisice" i preko Tilemansovog voleja povele 1:0. Sa minimalnom prednošću otišli su gosti na pauzu.

Razigralo se posle sat vremena igre kada je Brentford stigao do izjednačenja. Jorgensen je glavom savladao golmana, posle dobrog centaršuta iz kornera. 

Medison je doneo pobedu Lesteru u 73. minutu. Daka je pobegao odbrani domaćih i pred golom dodao do Medisona koji je šutirao iz neposredne blizine.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke