23:54

Gosti mogli i do drugog mesta na tabeli, ali ništa od toga...

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Sent Etjena remizirali su kod kuće sa Anžeom 2:2 u okviru 11. kola francuske Lige 1.

Utakmica je imala zanimljivu uvertiru zbog koje je morala da počne sa sat vremena zakašnjenja što očigledno nije mnogo prijalo "zelenima".

Anže je stigao do vođstva u 28. minutu golom Ismaela Traorea, a Angelo Fulgini je udvostručio prednost svoje ekipe u 56. minutu meča.

Pet minuta kasnije Sent Etjen je uzvratio, Vahbi Kazri izveo je sjajan slobodan udarac, što je najavilo ono što će se dogoditi u samom finišu meča.

Domaćin je krenuo na sve ili ništa i na kraju uspeo da izbegne poraz golom Mikaela Nadea u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Sent Etjen je i dalje poslednji na tabeli sa pet osvojenih bodova, dok je Anže četvrti sa 17.