Arbeloa besan posle kiksa Reala: "Sudije u Španiji ne razumeju fudbal"

Autor: Mladen Heleta
subota 25.04.2026.
09:45
Izvor: Sportske.net

Titula je rešena, Real mora na "restart"...

EPA/JULIO MUNOZ
EPA/JULIO MUNOZ

Povezane vesti

Ako je postojala i neka minimalna nada da Real Madrid ove sezone može da osvoji La Ligu, ona je sinoć ugašena u Sevilji.

Real je remizirao sa Betisom rezultatom 1:1 u sklopu 32. kola, pa sada ima osam bodova manje i meč više od Barselone.

"Kraljevski" klub je na "La Kartuhi" vodio od 17. minuta pogotkom Vinisijusa, ali je Beljerin doneo bod Betisu u dubokoj nadoknadi vremena, u 94. minutu.

Trener Reala Alvaro Arbeloa bio je jako ljut posle utakmice i za novi kiks otpužio sudije.

On smatra da je neposredno pre gola Beljerina bio očigledan faul nad Ferlandom Mendijem.

"Za mene je to jasna situacija. Za to morate da razumete fudbal i tu dolazimo do problema... Ljudi koji treba da donose te odluke da li je bio faul ili ne, ne razumeju fudbal. Oni ne znaju, niti razumeju", rekao je Arbeloa.

Real Madrid je četvrti put u šest utakmica primio gol u nadoknadi vremena.

"Još jedno razočaranje u poslednjim minutima, što nam se dešavalo mnogo puta i za koje mislim da ga nismo zaslužili. Imali smo šanse, imali smo penal u prvom poluvremenu, koji je mogao da zapečati meč".

Standings provided by Sofascore

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke