Arnautović se ne zaustavlja, prvenac najskupljeg pojačanja u istoriji "Čekićara"

subota 28.07.2018.
20:00

Vest Hem je nastavio sa dobrim partijama na pripremama za nastupajuću sezonu.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Fudbaleri Vest Hema su u okviru priprema za narednu sezonu savladali i ekipu Ipsviča, bilo je 1:2 (1:1) za ekipu iz Premijer lige.

Poveli su "Čekićari" u trećem minutu, Felipe Anderson je odlično ispratio akciju po desnoj strani i centaršut pretvorio u gol, glavom.

Ipsvič je poravnao samo 12 minuta kasnije preko Herisona i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku, pobedu Vest Hemu donosi sjajni Marko Arnautović, fantastično je probio odbranu "Traktorista" i rutinski matirao golmana za 2:1.

Nakon uvodnog poraza od Vintertura, Vest Hem je upisao tri pobede i remi na pripremama, a navijače ovog kluba posebno može da raduje činjenica da je Marko Arnautović postigao čak pet golova.

Vest Hem: Fabijanski, Anderson, Arnautović, Balbuena, Frederiks, Kujate, Masuaku, Obijang, Ogona, Vilšir, Jarmolenko