Arsenal siguran, Siti briljirao.

EPA-EFE/TOLGA AKMEN

Mančester siti je ponovo pokazao moć.

Danas su savladali Notingem forest, bilo je i više nego ubedljivih 6:0 (3:0).

Erling Haland je briljirao, pokazao je ponovo da će biti izuzetno pojačanje ekipe Pepa Gvardiole, postigao je sva tri gola u prvom poluvremenu.

Prvi u 12. minutu nakon asistencije Fodena, drugi u 23. minutu, treći u 38. minutu.

Do kraja rutina, pogodio je Kanselo u 50. minutu za 4:0, da bi Alvarez pogodio za 5:0 u 65. minutu.

Nije to bilo sve, Alvarez je pogodio još jednom i to u 88. minutu za konačnih 6:0.

Arsenal je zabeležio novu pobedu, danas su savladali Aston Vilu sa 2:1 (1:0).

Gabrijel Žezus je doveo domaće u prednost u 30. minutu utakmice, igrao se 30. minut, sasvim zasluženo jer je domaćin bio daleko bolji rival u tom delu susreta.

U nastavku i dalje bolji Arsenal, ali je Aston Vila izjednačila preko Daglasa Luiza u 74. minutu.

Samo tri minuta je bilo potrebno Arsenalu da izjednači rezultat, pogodio je Martineli u 77. minutu, malo je falilo da golman Martinez odbrani, ali nije uspeo u toj nameri.

Uglavnom, Arsenalova zaslužena pobeda, peta ove sezone u pet mečeva i zadržali su prvo mesto na tabeli.

U meču Bornmuta i Vulverhemptona nije bilo golova.