Arsenalov masakr u Šefildu, navijači počeli da odlaze posle 15 minuta!

ponedeljak 04.03.2024.
21:50

Šta je ovo...

AP Photo/Rui Vieira

Fudbaleri Arsenala protutnjali su na gostovanjima protiv Vest Hema i Barnlija, a večeras je na red došao i prežaljeni Šefild junajted.

Četa Mikela Artete rasturila je domaći tim posle samo 15 minuta, kada je na semaforu već stajalo - 0:3!

Već u petom minutu Odegard je bio na pravom mestu za 0:1, da bi u 13. minutu Saka protutnjao po desnoj strani, a njegov pas nespretni Bogl sproveo u svoju mrežu.

U 15. minutu već je bilo 3:0 za Arsenal, Kivior je pronašao Martinelija koji je takođe savladao hrvatskog golmava Iva Grbića.

Navijači Šefilda su još dva minuta ranije počeli da izlaze se terena, a taj broj se dodatno pojačao i posle ovog trećeg gola.

Na isteku 25. minuta Martineli je izvršio presing i ukrao loptu, koja je potom došla do Haverca, a ovaj iskosa sa leve strane pogodio sam ugao za 0:4.

Peti gol na meču pao je u 39. minutu kada je Saka ponovo prelako prošao po desnoj strani i pronašao Rajsa za 0:5.