Arsenalovo drugo poluvreme, Nketija koristi sve prilike

22:54

Arsenal na kraju ubedljivo slavio, posle bledog prvog poluvremena.

EPA
EPA

Fudbaleri Arsenala pobedili su Oksford rezultatom 3:0 i plasirali se u četvrtu rundu FA kupa.

U prvom poluvremenu tim Mikela Artete nije uspeo da postigne pogodak, a Oksford je izborio egal na poluvremenu. Mreže su ostale mirne, a velikih prilika nije ni bilo.

Po povratku na teren Arsenal je preuzeo inicijativu.Oksford je načeo Elneni u 63. minutu na asitenciju Vijeire.

Protivnika je dokusurio Nketija u 70. i 76. minutu. Nketija je definitivno iskoristio svoju šansu u odsustvu Gabrijela Žesusa.

Navijače Arsenala može i da raduje povratak Smit Roua u tim, posle višemesečne pauze.

,,Tobdžije" sada moraju da se okrenu Premijer ligi gde ih čekaju derbi mečevi sa Totenhemom u gostima i Mančester junajtedom kod kuće.