Arteta saopštio nekoliko sjajnih vesti, Arsenal uskoro najjači
Dobre vesti.
Povezane vesti
Ovako se (ne) osvaja titula - Arsenal uz dva autogola uz sudijski zvižduk srušio najgori tim Premijer lige!
Hari Vilson heroj Fulama, Barnli ostao u zoni ispadanja
"Enfild" uzdisao zbog Salaha, Liverpul pobedio i nekako sačuvao mrežu! Kada je na "Bridžu" gusto, tu je Malo Gusto!
Poslednji ples? Salah neplanski ušao u igru, a "Enfild" zagrmeo!
Menadžer Arsenala Mikel Arteta danas je otkrio nekoliko dobrih vesti.
Navijači Arsenala strahovali su od vikenda kada je povredu doživeo Gabrijel, a posebno pošto su van stroja već bili Timber, Rikardo Kalafjori i Martin Odegor.
Arteta je danas otkriop da Gabrijel nije teže povređen, baš kao ni Timber, dok se Odegor vraća pre novembarske reprezentativne pauze.
"Gabrijel i Timber nisu doživeli teže povrede i uskoro će biti sa nama. Odegor je takođe blizu povratka, očekujemo da zaigra pre novembarske reprezentativne pauze. Kalafjorija čeka još nekoliko nedelja pauze", rekao je Arteta.
Arsenal u sredu gostuje Prestonu, potom za vikend Njukaslu, a naredne srede i Interu u Ligi šampiona. Nakon toga, 10. novembra Arsenal gostuje i Čelsiju, tako da su ovo zaista lepe vesti pred četiri gostovanja u razmaku od 10 dana.
0 Komentara