Aruabarena srušio Valjekano!

ponedeljak 03.11.2014.
22:37

Ekipa Raja Valjekana imala je stvar u svojim nogama kada su uspeli da sustignu prednost gostiju od 2:0, a onda je Aruabarena srušio domaće svojim drugim golom.

Navikli smo da gledamo Rajo u ofanzivnoj varijanti prethodne godine, evo danas su ponovili jedan takav meč.

Ipak, ovog puta smo videli čak tri gola u njihovoj mreži, za razliku od 2 gola koji su oni postigli, pa su ostali bez ijednog boda ovog puta.

Aruabarena je postigao gol iz kaznenog udarca pred sam kraj prvog poluvremena, da bi Piovakari na samom startu drugog doneo simpatičnoj ekipi Eibara veliku prednost.

Ipak, tu prednost su domaći sustigli za samo dva minuta, oba puta je strelac bio Leo Baptistao.

Bolja je bila ekipa Raja, imali su više udaraca ka golu gostiju, ali su "uspeli" da izgube utakmicu.

Mikel Aruabarena je sjajno skočio, golman Kobenjo nije mogao ništa, lopta je bila u mreži za prednost gostiju.