Asano zamenio Srbina, pa postigao prvenac i spasio Bohum od poraza!

subota 22.01.2022.
20:26

Japanac obeležio meč Bundeslige.

Bochum Twitter

U 20. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Bohuma remizirali su na domaćem terenu sa Kelnom 2:2.

Domaćin je poveo u 25. minutu golom Holtmana, ali su "jarčevi" u razmaku od samo devet minuta u potpunosti okrenuli rezultat.

Prvo je Hubers pogodio u 36, da bi Modeste u 45. doneo vođstvo svojoj ekipi posle sjajnog loba.

Bohumu nije mogao da pomogne nekadašnji mladi reprezentativac Srbije Miloš Pantović, a njega je u 65. minutu zamenio bivši fudbaler Partizana Takuma Asano.

Upravo je Japanac spasio Bohum poraza pošto se u pet minuta kasnije lepo snašao i pogodio mrežu golmana iz prvog dodira. To je bio njegov prvi gol u dresu nemačkog bundesligaša.

Bohum se nalazi na 11. mestu Bundeslige sa 24 boda, dok je Keln sedmi sa 29 bodova.