Aspas za Seltu spas u penal-reviji u Vigu, bez pobednika ni na Kanarskim ostrvima

nedelja 26.05.2024.
18:23

U terminu od 16.15 danas su odigrane dve utakmice poslednjeg kola španske Primere.

EPA-EFE/Salvador Sas

Fudbaleri Selte remizirali su u Vigu sa ekipom Valensije rezultatom 2:2.

Meč nije imao prevelikog takmičarskog značaja, pa smo mogli videti veoma otvoren i dinamičan fudbal sa obe strane.

Gosti su poveli već u petom minutu autogolom Domingeza, da bi početkom drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu Iago Aspas sa penala poravnao rezultat.

Na identičan način, Alberto Mari je u 60. minutu doveo "slepe miševe" do novog vođstva, ali je dva minuta kasnije Anastasios Duvikas postavio konačnih 2:2 posle dodavanja Aspasa.

Pobednika nije bilo ni u meču na Kanarskim ostrvima gde je Las Palmas odigrao 1:1 sa timom Alavesa.

Simeone je u 33. minutu propustio priliku da sa penala dovede goste do vođstva, ali to je ispravio asistencijom Karlosu Visenteu u 50. minutu susreta.

Konačan rezultat psotavio je Mark Kardona u 71. minutu meča.