Aston Vila namučila vicešampiona Evrope, a onda je Ndombele pokrenuo uraganski preokret! Kejn dotukao goste

subota 10.08.2019.
20:25

Preokret Totenhema, sjajan debi Ndombelea u Premijer ligi i Kejnova furiozna završnica.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

U poslednjoj večerašnjoj utakmiciprvog kola Premijer lige, Totenhem je pred svojim navijačima savladao Aston Vilu sa 3:1.

Gledajući rezultat, ne može se stei utisak koliko je napora bilo potrebno aktuelnom vicešampionu Evrope da ostvari očekivanu pobedu.

Aston Vila je već u devetom minutu meča povela pogotkom MekGina, posle odlične kontre gostujućeg tima - 0:1.

Na izjednačenje se čekalo sve do 73. minuta, pošto je posle prave opsade gola Aston Vile lopta na kraju stigla do Ndombelea, a novajlija iz Liona je sa dvadesetak metara raspalio po lopti i smestio je u mrežu - 1:1.

Njegov gol je dao dodatnu energiju ekipi Totenhema, a preokret u 86. minutu domaćima donosi Hari Kejn, preciznim udarcem sa oko osam-devet metara - 2:1.

Podsetimo, ranije danas Mančester siti je kao gost deklasirao ekipu Vest Hema sa 5:0, a ostale današnje rezultate pogledajte OVDE.