utorak 10.03.2020.
21:48

Murinjov tim daleko od četvrtfinala, baš kao i Valensija...

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Lajpcig je odigrao fantastično poluvreme protiv Totenhema. Ekipa domaćih nakon 45 minuta vodi sa 2:0 protiv "pevaca" na svom terenu, pa je ukupan rezultat nakon 135 minuta igre 3:0.

Prilično je jasno ko će ovde najverovatnije u četvrtfinale.

Nemački tim je golovima Zabicera stigao do pomenute prednosti.

Na drugoj strani, takođe nema mnogo uzbuđenja. Valensija je jurila 4:1 iz prvog duela za Atalantu, ali nije uspela ništa značajno da uradi pošto je Atalanta povela sa 1:2 nakon prvih 45 minuta u Valensiji.

Iličić je doveo goste u prednost iz penala, da bi Gameiro izjednačio u 21 minutu. Iličić je svojim drugim golom verovatno lišio sve nas uzbuđenja na ovom meču. Atalanta je na pragu četvrtfinala, Valensiji je potrebno da postigne 5 golova, a da ne primi niti jedan. Teško...