20:54

Posrnuo Atletiko Madrid.

EPA-EFE/Kai Foersterling

Atletiko Madrid nije uspeo da pobedi na gostovanju Levanteu, bilo je 1:1.

Fudbaler Levantea de Frutos je odlično povukao kontru, dodao do Bardija koji pogađa gol Jana Oblaka za 1:0.

Gosti su bili daleko bolji rival u prvom poluvremenu, možemo reći i da nisu imali sreće da stignu do prednosti u prvom poluvremenu, ali su uspeli da stignu do izjednačenja.

Markos Ljorente je u 37. minutu uputio udarac ka golu protivnika, lopta je nekog zakačila i završila u mreži za 1:1.

Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat na ovom meču, što je retko ko mogao da pretpostavi.

Suarez i Markos Ljorente su imali novu šansu do kraja poluvremena, a gosti su veoma jako napali i u drugom delu igre, pre svih preko Suareza i Koree. Pokušavao je i Ljorente, potom i Suarez koji propušta veliku šansu u 83. minutu kada je junak ovog meča, golman Fernandez, odlično reagovao.

Uglavnom, gosti su imali dosta propuštenih šansi, ali svakako ostaju na prvoj poziciji i dalje su prvi favoriti za osvajanje titule.

Igrao je Nemanja Radoja za Levante u prvih 45 minuta.