Atletiko rešio Valjadolid za deset minuta, sjajni Grizman!

subota 21.01.2023.
20:24

Grizman u formi, Atletiko u top 4.

EPA-EFE/MARISCAL

Atletiko je danas za samo deset minuta rešio pitanje pobednika protiv Valjadolida.

Prelep detalj iz 18. minuta, akcija je dugo trajala, a onda su ubrzali fudbaleri Atletika, lopta dolazi do Grizmana koji petom proigrava Moratu, a onda magija, El Jamik odlazi uklizavanjem ka tribinama, Morata na drugu stranu, postiže pogodak za 1:0

Samo pet minuta kasnije 2:0 za Atletiko, Molina je prošao po desnoj strani, uposlio Grizmana koji je bio na pravom mestu.

U 28. minutu Antoan Grizman izvodi slobodan udarac, Ermoso skače i pokušava, a nakon odbijene lopte golmana, iz drugog pokušaja uspeva da ubaci loptu u gol za 3:0.

Nakon toga mirnija igra, ali je Atletiko bio taj koji je bio bliži četvrtom golu, posebno u finišu utakmice kada su pokušavali i da se ušetaju u gol, ali nije im to pošlo za nogom..

Gosti praktično bez mnogo šansi, iako su po posedu parirali Atletiko Madridu.

Atletiko je sada četvrti sa 31 bodom, dok je Valjadolidu ovo peti poraz i gori im pod nogama.