petak 11.03.2022.
22:56

Nije bilo svejedno Madriđanima...

EPA-EFE/Kiko Huesca

Fudbaleri Atletika savladali su Kadiz u Madridu rezultatom 2:1 u okviru 28. kola španske Primere.

"Jorgandžije" su povele već u trećem minutu kada je pogodio Žoao Feliks posle greške golmana Kadiza.

Gosti su u finišu prvog poluvremena uspeli da izjednače rezultat, posle centaršuta Espina na pravom mestu našao se Alvaro Negredo.

Spas za domaćina stigao je u 68. minutu, posle odbijene lopte na nju je natrčao Rodrigo De Paul koji ju je sproveo u mrežu.

Imao je Kadiz veliku priliku nakon toga, ali je udarac Ernandeza otklonjen praktično sa gol-linije.

Atletiko je ostao sa igračem manje pošto je isključen Serano, međutim i pored toga je uspeo da sačuva prednost.

Madridski tim nalazi se na trećem mestu Primere sa 51 bodom, dok je Kadiz 18. sa 24.