subota 28.08.2021.
20:21

Odlični Bajern danas protiv Herte.

EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA

Bavarci su bez velikih problema uspeli da savladaju prestonički tim, Hertu. Bilo je ubedljivih 5:0 (2:0).

Lep gol Bajerna već u 6. minutu utakmice, tada je Alfonso Dejvis poslao loptu, Levandovski je uspeo da je preskoči, ona je došla do Milera koji pogađa za 1:0

Na 2:0 pogodio je Robert Levandovski, uspeo je prvo da pogodi prečku, potom je dočekao odbitak, nadvisio protivnika i postigao prvi gol na današnjem meču.

Igrao se 49. minut kada je Bajern poveo sa 3:0.

Tada je Tomas Miler iskoristio smušenost odbrane Herte, poslao loptu u kazneni prostor gde je bio Musiala koji se namestio i pogodio za veliku prednost.

Na 4:0 postavlja Robert Levandovski svojim drugim golom danas, igrao se 70. minut, veliki deo posla ovoga puta je odradio Liroj Sane, momak koji je dobio veliki broj zvižduka sa tribina u prethodnom meču.

Konačan rezultat postavio je Robert Levandovski svojim het-trikom u 84. minutu, ponovo glavom.