Bajern baš oslabljen, ima li Barsa šanse?
Katalonci moraju, Bavarci neće da ih puste.
Povezane vesti
Prestijani priznao da je vređao Vinisijusa, ali ne na rasnoj osnovi?
SAOPŠTENJE - Prikupljeni dokazi, Real se obratio UEFA i zahvalio na ''jednoglasnoj podršci Vinisijusu''
Tiramova pobuna protiv Murinja: "Narcisoidni, sitni, beli čovek"
Klupko se odmotava - UEFA dobila dokaze od Reala za slučaj Vinisijus
Bajern Minhen u sredu dočekuje Barselonu u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona.
Trener Julijan Nagelsman potvrdio je danas da u sastavu neće biti Džošue Kimiha, Leona Gorecke, Serža Gnabrija, Sabicera, Čupo-Motinga, dok će Lukas Ernandes biti na klupi.
"Gorecka nije mogao da završi poslednji trening i neće biti u sastavu, Gnabri je i dalje povređen, baš kao i Sabicer i Čupo-Moting. Kimih tek izlazi iz karantina i možda će biti spreman za vikend, dok je rano da Lukas Ernandes bude starter", rekao je Nagelsman.
Ipak, i pored toga, on je najavio da će izvesti najjači mogući sastav.
"Izvešćemo najjači tim i idemo na pobedu, pozdrav za sve u Lisabonu", rekao je Nagelsman aludirajući na meč Benfika - Dinamo, gde Portugalcima treba pobeda, uz kiks Barse da bi prošli dalje.
0 Komentara