17:27

Bavarci sigurni na gostovanju u Bohumu.

EPA-EFE/FRANK ZEISING

Lagana pobeda Bajerna iz Minhena.

U okviru osmog kola Bundeslige stigli su i do šeste pobede i 20. boda na gostovanju Bohumu, bilo je ubedljivih 0:5.

Bilo je previše lako za goste, već u prvih pola sata su uspeli da postignu dva gola i to preko Olisea i Musiale. Olise je u 16. minutu izveo slobodan udarac na sjajan način, samo je prebacio živi zid i pogodio mrežu za 0:1

Deset minuta kasnije je već bilo 0:2, Kimih je poslao centaršut iz slobodnog udarca, Musiala je bio na pravom mestu i glavom je smestio loptu u mrežu.

Musiala je odradio i najveći deo posla kod trećeg gola, igrao se 57. minut kada je slalomom stigao do dobre pozicije,poslao loptu Kejnu koji je topovskim udarcem pogodio za 0:3

Do kraja još dva gola u mreži domaćina, prvo je prelepim udarcem sa distance Sane pogodio mrežu, da bi Kingsli Koman postigao još lepši gol u 71. minutu za konačnih 0:5.

Impresivna partija Bajerna, napomenimo još i da je Erhan Mašović igrao svih 90 minuta za Bohum.