Bajern našao zamenu za Nojera - Želi najboljeg golmana Mundijala?!

Autor: Mladen Heleta
utorak 20.12.2022.
10:45
Izvor: Sportske.net

Martinez je čuvar mreže Aston Vile.

EPA-EFE/Friedemann Vogel
EPA-EFE/Friedemann Vogel

Povezane vesti

Fudbalski klub Bajern iz Minhena zainteresovan je za dovođenje golmana Aston Vile i reprezentativca Argentine Emilijana Martineza, preneo je Skaj.

Martinez (30) je blistao na Mundijalu u Kataru, jedan je od najzaslužnijih za titulu Argentine, proglašen je za najboljeg golmana turnira, ali se "istakao" i prilično nedoličnim ponašanjem. 

Ipak, to neće sprečiti Bajern da pokuša da ga dovede u svoje redove, iako se naravno za sve pita Aston Vila.

Prema navodima medija, Bajernu će prioritet u zimskom prelaznom roku biti dovođenje golmana, nakon što je čuvar mreže bavarskog kluba Manuel Nojer doživeo povredu na skijanju, zbog čega će propustiti ostatak sezone.

Martinezova Aston Vila u ponedeljak dočekuje Liverpul u sklopu Premijer lige. AdmiralBet daje kvotu 1.78 na pobedu Liverpula.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke