Bajern posle "petarde" u svojoj, spakovao u tuđoj mreži! Azar najavio pobedu "milionera", Frajburg hit Bundeslige!

subota 30.10.2021.
17:25

U terminu od 15.30 danas je odigrano pet utakmica 10. kola nemačke Bundeslige.

EPA-EFE/FILIP SINGER

Bajern se posle bruke od 5:0 u Kupu Nemačke od Menhengladbaha vratio u pobednički kolosek i to na veoma dobar način.

Bez Julijana Nagelsmana na klupi, Bavarci su pobedili Union u Berlinu sa 5:2.

Robert Levandovski je, po običaju, popunio rubriku strelaca dva puta, jednom u 15, drugi put osam minuta kasnije iz slobodnog udarca.

Na 3:0 povisio je Liroj Sane u 35, da bi u 43. Niko Giselman smanjio zaostatak svoje ekipe.

Kingsli Koman je pogodio u 61, četiri minuta kasnije Julijan Rajerson postiže pogodak za domaćina, ali je dilemu oko pitanja pobednika otklonio Tomas Miler u 79. minutu.

Borusija je u Dortmundu savladala Keln sa 2:0.

Torgan Azar je pogodio u 40. minutu, a konačan rezultat postavio je Štefen Tiges u 64. minutu.

Volfsburg je bio bolji od Bajera u Leverkuzenu identičnim rezultatom, za "vukove" su pogađali Lukas Nmeča u 48. i Maksimilijan Arnold u 51. minutu susreta.

Frajburg je na domaćem terenu pobedio Grojter Fifrt sa 3:1 i tako nastavio sjajnu formu od početka sezone, a pobedu u Bilefeldu ostvario je Majnc koji je porazio Arminiju sa 2:1.