20:25

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu.

EPA-EFE/MARTIN ZIEMER

Fudbaleri minhenskog Bajerna igraju sve bolje kako sezona odmiče.

Posle prva tri kola imaju stopostotan učinak u Bundesligi, a treću uzastopnu pobedu su ostvarili na gostovanju novajliji u ligi, ekipi Kila.

Bajern je večeras bio veoma ubedljiv, slavio je sa 6:1, a već na poluvremenu je bilo 4:0 za goste iz Minhena.

Lider na tabeli je poveo već u prvom minutu golom Musijale, na asistenciju Harija Kejna koji samo šest minuta kasnije duplira prednost gostiju.

U 13. minutu je golman Kila morao i treći put da vadi loptu iz mreže posle autogola Remberga, a pred kraj poluvremena Hari Kejn postiže i svoj drugi gol za velikih 4:0.

U nastavku je Bajern rutinski završio posao. Za ''petardu'' se pobrinuo Olise u 65. minutu, a domaćin do počasnog gola dolazi pogotkom Armina Gigovića u 82. minutu.

Tačku na ovu pobedu Bajerna stavio je Hari Kejn, svojim het-trikom, a treći pogodak je postigao sa bele tačke u nadoknadi vremena - 6:1!