Balak ima savet za Ćabija Alonsa, hoće li ga Španac poslušati?

Autor: Filip Rodic
subota 02.03.2024.
14:45
Izvor: Sportske.net

Pohvale od legende.

AP Photo/Martin Meissner
AP Photo/Martin Meissner

Povezane vesti

Legenda Bajer Leverkuzena i nemačkog fudbala Mihael Balak je kao stručni konsultant na televziji "DAZN" govorio o sjajnom poslu koji Ćabi Alonso radi u tom klubu.

"Ćabi Alonso radi sjajan posao u Leverkuzenu i odlično ga tumači, zbog čega je s pravom jedan od najtraženijih trenera na tržištu. U Bajeru je pronašao vrhunski tim sa kojim može odlično da razvije svoje ideje”, rekao je Balak, član ekipe "farmaceuta" koja je dogurala do finala Lige šampiona.

On je istakao da bi ukoliko je srećan u Levekruzenu, Ćabi bi trebalo da ostane.

"Ne morate da dajete savete Ćabiju Alonsu, on je kao igrač sve iskusio, radio na vrhunskom nivou sa vrhunskim trenerima. Ali mislim da ima smisla – ako negde dobro radite i zaista ste srećni – da nastavite projekat i, u njegovom slučaju, da ostanete u Leverkuzenu. Pogotovo što ima ugovor do 2026. godine“, zaključio je bivši nemački reprezentativac.

Bajer neumoljivo korača prema tituli Bundeslige sa 61 bodom na vrhu tabele, sedam više od Bajerna uz utakmicu manje.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke