ponedeljak 21.12.2020.
20:24

Barnli je nastavio sjajnu seriju.

EPA-EFE/Clive Brunskill

Fudbaleri Barnlija pobedili su na svom stadionu ekipu Vulverhemptona rezultatom 2:1 (1:0) u 14. kolu Premijer lige.

Ovim trijumfom, Barnli je vezao četiri meča bez poraza, usput ima dve pobede i samo dva primljena gola.

Barnli je poveo u 35. minutu kada je Čarli Tejlor maestralno centrirao sa levog boka, a Barns glavom postigao pogodak za 1:0.

Barnli je nastavio da dominira i u drugom delu igre, a u 51. minutu, na pravom mestu je Kris Vud, koji pogađa za 2:0.

Nuno Espirito Santo je krenuo na sve ili ništa, posle isteka sata igre uveo je Adamu Traorea i Fabija Silvu.

Vulvsi su bili bolji u finišu, Barnli se odlično branio, ali su gosti uspeli da smanje rezultat u 88. minutu. Silva je iznudio penal, a potom i preuzeo odgovornost sa 11 metara za 2:1.

Do kraja, Barnli je uspeo da sačuva vođstvo i dođe do velike pobede i dokaže da ne zaslužuje da ispadne u Čempionšip.