Barsa napadala, na kraju samo Levandovski na semaforu

sreda 25.09.2024.
23:06

I dalje je prva "blaugrana".

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Fudbaleri Barselone pobedili su Hetafe na svom terenu rezultatom 1:0 u okviru sedmog kola španske La lige.

Krenula je ofanzivno Barselona, povela već u 19. minutu utakmice kada je Levandovski pokupio odbranjenu loptu golmana i poslao je u mrežu iz neposredne blizine za 1:0.

Stigli su domaći do novih šansi vrlo brzo, preko Jamala, koji je loptu poslao tik pored gola, potom je Rafinja bio u prilici, ali i u ofsajdu, zatim ponovo Jamal...

U drugom delu meča nastavio se gotovo isti scenario.

Rafinja je u 71. minutu izveo slobodan udarac, lopta je išla ka donjem levom uglu, ali je golman odbranio. Nakon toga, Rafinja je glavom sa nekih 10-ak metara, posle primljenog centaršuta pokušao da usmeri loptu u gol, ali nedovoljno precizno.

Do kraja nije bilo promena na semaforu, pa je Barca slavila minimalnim rezultatom.