23:58

Barselona je uspela bez velikih problema da savlada Majorku.

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Barselona se vratila na teren pobedom i uvećala je prednost u odnosu na Real, makar do sutra.

Ekipa Kikea Setijena je uspela da savlada Majorku na gostovanju rezultatom 0:3 bez nekih velikih problema.

Već u drugom minutu utakmice Arturo Vidal je uspeo da savlada golmana gostiju tako što je naleteo na loptu i glavom je smestio u sam ugao.

Bilo je dobrih trzaja od strane Majorke nekoliko puta u prvom poluvremenu, ali promene rezultata nije bilo sve do 37. minuta. Tada je Mesi nekako uspeo da pošalje loptu ka Braitvajtu koji zakucava za 0:2.

Do kraja utakmice Barsa bolji tim, visio je treći gol i konačno je postignut pred kraj utakmice.

Nakon odlične akcije i dodavanja Mesija, Alba je uspeo da pretrči odbranu domaćih i da bez nekih velikih problemaprevari golmana Majorke.

Nije to bio konačan rezultat.

Mesi je uspeo da dobru partiju kruniše golom, pa je postavio konačnih 0:4.

23:59

Utakmica je uglavnom opravdala očekivanja. A očekivali smo vrlo lošu Majorku i relativno laku pobedu Barse u utakmici niskog intenziteta bez previše zalaganja i trčanja. Kratki periodi relativno dobre igre Majorke su dolazili kao očekivana posledica Barsine nonšalancije i neozbiljnosti. A da se stvari nisu mnogo promenile uprkos velikoj pauzi dokaz je i to što je u ovakvoj utakmici Ter Štegen (i bez konsultacije zvanične statistike) bio bar 10-ak puta više u kontaktu sa loptom od Grizmana.

Don Andres
00:04

prosto je nevjerovatno kako ne umiju da nadju poziciju za grizmana a ni ulogu. momak se bas trudi, trci na sve strane, pomaze u defanzivi, ali nista konkretno da uradi.

Jasminn
18:41

Ispravka Haverc*

P. S.
02:29

Izgleda da su mu našli ulogu pomoćnog levog beka koji bi uz to čuvao leđa Albi dok se ovaj bavi ubacivanjima u protivnički šesnaesterac, centaršutevima pa i davanjem golova. Nije loše za fudbalera plaćenog 120 m€.

Jasminn
02:29

Spic. Gurnuti ga na spica. NE kupovati Lautara (ne mislim da je los) vec pare usmjeriti na potrebnija mjesta. Stoper (da se ja pitam kupio bi 2 stopera) i bekove (prvo lijevog pa ako ostane para kupiti desnog) i zadrzati Kansela. Ako uspuju prodati makar 4 vezna kupiti nivog moj izbor bi bio Van Der Bek ili Havedes.