nedelja 12.02.2023.
22:59

Ćavijevi puleni sada na 11 bodova prednosti u odnosu na Real.

EPA-EFE/Manuel Bruque

Fudbaleri Barselone savladali su kao gosti ekipu Viljareala rezultatom 1:0 u okviru 21. kola španske Primere.

"Blaugrana" je zapretila odmah na početku meča, i to preko Levandovskog čiji je udarac uspeo da spreči Reina.

Iskusnom čuvaru mreže spasa, pak, nije bilo u narednom opasnom napadu gostiju.

Igrao se 18. minut kada je je odličnu timsku akciju i dodavanje Levandovskog u gol pretvorio Pedri.

Pokušao je Viljareal da odgovori, krajem prvog poluvremena veliku šansu propustio je Morales, pa promene rezultata do odlaska na odmor nije bilo.

Nastavak meča obeležila je velika borba dve ekipe, od šansi jedino je pomena vredna ona Rafinje, dok je pogodak Čukvuezea u 90. minutu poništen zbog ofsajda.

Sudija Ernandez pokazao je čak osam žutih kartona, a u takvoj situaciji bolje su snašli Katalonci koji su na kraju slavili minimalnim rezultatom.

Barselona je ovom pobedom pobegla Realu na +11, s tim što "kraljevski klub" ima i utakmicu manje.

Što se Viljareala tiče. "žuta podmornica" zauzima osmu poziciju u Primeri i ima 31 bod.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.