Barsa sa rezervama "počistila" Elće!

četvrtak 15.01.2015.
23:54

Ekipa Barselone je ukupnim rezultatom 9:0 savladala Elće u osmini finala Kupa Kralja.

Luis Enrike je izveo rezervnu postavu u ovom meču, znajući da ekipu čekaju veliki napori u nastavku sezone i znajući da je prošao u narednu fazu kupa, odnosno četvrtfinale.

Odmorio je sve svoje najbolje igrače, a priliku je pružio igračima koji nisu dobijali dovoljno prilike da se pokažu. Većina njih je danas bila odlična.

Inače, u 28 mečeva Barselone, niti jednom Luis Enrike nije izbacio isti sastav ove sezone.

Krenulo je sjajnim golom iz slobodnog udarca Žeremija Matjea, bio je to prelep gol sa nekih 20-25 metara, da bi pred kraj prvog poluvremena Barselona povećala na 2:0 preko odličnog Serhija Roberta.

On je odličnim, jakim udarcem povisio na 2:0 sa 20-ak metara.

Još jedan gol za Barselonu do kraja poluvremena. Penal je dosuđen za Barsu, a siguran izvođač bio je Pedro, 3:0 za goste.

Mirno drugo poluvreme, ali je tišinu razbio Adriano pred sam kraj kada je postavio konačan rezultat, Elće-Barselona 0:4.

Barselona će u narednom kolu igrati sa Atletiko Madridom koji je danas bio bolji od Real Madrida.