Barsa se ponadala, Suarez stavio Boatenga na poster, a onda je Kanađanin poleteo!

Sjajan potez Urugvajca, ali šta je napravio levi bek Bajerna...

EPA-EFE/Alexander Hassenstein

Bajern je za 45 minuta igre u Lisabonu stekao prednost od 4:1 protiv Barselone.

Potpuno su razbili pulene Kikea Setijena, ali Katalonci se ne predaju.

Nakon 12 minuta igre u nastavku, stižu do novog pogotka, Alba je dodao loptu do Suareza, ovaj je na ivici kaznenog prostora zalomio i na travu bacio Džeroma Boatenga, da bi potom rutinski smestio loptu u mrežu Bavaraca.

Odličan potez iskusnog napadača, pa su se mnogi verovatno zapitali da li Barsa može do nove senzacije.

Samo šest minuta kasnije stigao je i negativan odgovor, Bajern je vratio tri gola viška.

Alfonso Dejvis je prosto proleteo po levoj strani terena, niko nije mogao da uhvati, stigao je praktično do gola Barse, potom ubacio loptu u sredinu, odakle je Kimih smestio u mrežu Katalonaca, 5:2 za prvaka Nemačke na oko pola časa do kraja susreta.