Barsa slavi Levandovskog, pobeda na ''Mestalji'' u 93. minutu!

23:05

Uzbudljiv finiš meča!

EPA
EPA

Fudbaleri Barselone savladali su ekipu Valensije na Mestalji rezultatom 1:0 u meču 12. kola španske Primere.

Pobednički gol postigao je Robert Levandovski u 93. minutu!

Najopasniji igrač na terenu u prvom poluvremenu bio je Ansu Fati. Napadač Barse je u 12. minutu imao veliku priliku za pogodak kada je izašao jedan na jedan sa Mamardašvilijem, ali je golman Valensije izašao kao pobednik.

Deset minuta kasnije Fati je postigao pogodak, koji je poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Prvih 45 minuta meča obeležile su i povrede igrača u redovima oba tima. Edison Kavani je zbog povrede desnog članka završio utakmicu već u 18. minutu, dok je igrač Barse Erik Garsija zbog problema sa preponama teren napustio u 42. minutu.

U 50. minutu ekipa Đenara Gatuza je uspela da zatrese mrežu Ter Štegena, ali je gol Lina poništen u VAR sobi zbog prethodnog igranja rukom.

Najveću priliku je katalonski klub imao u 84. minutu kada se Feran Tores našao sam pred golom Valensije, ali se spetljao sa loptom i šansa za pogodak je otišla u nepovrat.

I kada se očekivalo da će meč biti završen najnepopularnijim rezultatom, u 93. minutu Robert Levandovski je iskorisio centaršut Rafinje i postigao pogodak za 1:0 i veoma važnu pobedu Barse.