subota 27.02.2021.
18:22

Pobeda Barselone.

EPA-EFE/Enric Fontcuberta

Fudbaleri Barselone pobedili su danas Sevilju u gostima sa 2:0, u 25. kolu španskog prvenstva.

Strelci su bili Usman Dembele u 29. i Lionel Mesi u 86. minutu.

Lionel Mesi je učestvovao kod prvog gola, sjajno je poslao loptu Dembeleu koji je bio siguran u situaciji 1 na 1 sa golmanom protivničkog tima.Sjajna kontra gostiju i pogodak koji ima je dao krila.

U finišu novi gol, prava minijatura Lionela Mesija koji je rešio da nakon duplog pasa sa saigračem, sve reši sam,imao je i malo sreće da mu se lopta odbije na samom kraju.

Barsa je bila sjajna u prvom poluvremenu kada Sevilja nije uputila niti jedan šut ka golu, dok smo u drugom poluvremenu gledali nešto ofanzivnije domaće što im nije donelo mnogo.

Inače, bez minuta za Nemanju Gudelja danas.

Barselona je sada druga na tabeli sa 53 boda.

Ima dva manje od vodećeg Atletiko Madrida, uz dve utakmice više, a bod više od Reala.

Sevilja je prekinula pobednički niz i četvrta je na tabeli sa 48 bodova.