nedelja 02.05.2021.
22:07

Najbolja partija Gereta Bejla u poslednjih godinu dana.

EPA-EFE/Julian Finney

U okviru 34. kola engleske Premijer lige ekipa Totenhema je uspela da savlada otpisani Šefild rezultatom 4:0 (1:0).

Žestoko je Totenhem krenuo od samog početka, u prvom poluvremenu su protiv otpisanog Šefilda imali 74% loptu u svom posedu.

Prvi gol smo videli tek u 36. minutu. Totenhem je u prednost došao nakon magične asistencije Orijea, pronašao je Bejla koji je odradio lakši deo posla, poslao je loptu u mrežu za 1:0.

Domaćin je napadao i u nastavku, ali u malo promenjenom ritmu, imali su manji posed, ali su bili opasniji iz kontri.

Sjajan detalj viđen je u 61. minutu utakmice, tada je Bejl istrčao kontru, dobio loptu od Sona na sjajan način,a Velšaninu nije bilo teško da postigne pogodak, drugi svoj na današnjem meču.

Orije je ponovo izveo jednu majstoriju u 69. minutu, ponovo je pronašao Bejla koji šutira po zemlji veoma jako za ogromnih 3:0.

Nije to bilo sve.

Najlepši detalj na ovom meču videli smo u 77. minutu, tada je Hjong Min Son dobio loptu na ivici kaznenog prostora, oslobodio se čuvara i šutirao u suprotan ugao za konačnih 4:0