Beograđanin pogodio, Paunović vezao peti poraz, Fulam može i bez Mitra!

subota 22.01.2022.
18:00

U terminu od 16 časova danas su odigrane i utakmice 28. kola Čempionšipa.

Twitter/ReadingFC

Riding koji sa klupe predvodi Veljko Paunović upisao je i peti uzastopni poraz u svim takmičenjima, ovoga puta od Hadersfilda rezultatom 4:3.

U prvih 45 minuta videli smo čak šest golova, po tri s obe strane, a pogodio je i rođeni Beograđanin i reprezentativac Luksemburga Daniel Sinani koji nastupa za Hadersfild.

Čovek odluke bio je sjajni Deni Vard koji je u 53. minutu kompletirao het-trik rešio pitanje pobednika na ovom meču.

Fulam je igrao bez Aleksandra Mitrovića koji je bio van protokola iz, do sada, nepoznatih razloga, ali je londonski klub ipak trijumfovao u Stouku 3:2.

Upravo je Mitrovićeva alternativa Muniz Rodrigo postigao jedan od tri gola za svoju ekipu, pogađali su još i Karvaljo i Rid, dok su za domaćina strelci bili D'Margo Rajt-Filips i Bejker.

Fulam je ovom pobedom dodatno uvećao prednost nad Bornmautom koji je poražen, Mitar i drugovi sada imaju osam bodova više od "trešnjica".

Pred Redingom su teški dani, Paunovićev tim ostao je na 21. poziciji, poslednjoj u opasnoj zoni sa 22 boda.