Bešiktaš za dva minuta od gotovog napravio veresiju, ali ide dalje, Tošić odigrao svoje?

sreda 17.01.2018.
20:42

Fudbaleri aktuelnog prvaka Turske poraženi su u revanš meču turskog Kupa, ali zahvaljujući rezultatu prvog meča idu dalje.

Epa/Sedat Suna

Istanbulski "Orlovi" su poraženi na gostovanju ekipi Osmanlispora, na kraju je bilo 2:1 (0:0) za domaćina.

U prvom poluremenu nije bilo golova, a led su probili gosti nakn skoro 40 minuta igre u nastavku.

Igrao se 83. minut, kada je Pektemek na asistenciju Lensa overio plasman Bešiktaša u narednu fazu, kako su u prvom duelu na svom stadionu slavili sa 4:1.

Ipak, ekipa iz Ankare je spasila obraz, za samo dva minuta su preko Albanca Džikalješija preokrenuli rezultat u svoju korist, ali im je ostalo svega par minuta da pokušaju da postignu još dva gola, u čemu očekivano nisu uspeli.

Na kraju je Osmanlispor upisao Pirovu pobedu, pošto se Bešiktaš uprkos porazu plasirao u 1/4 finale turskog kupa.

U postavi šampiona Turske nije bilo Duška Tošića, srpski reprezentativac nije bio ni na klupi, što je podgrejalo priče o njegovom odlasku iz kluba.

Poznato je da za njega vlada veliko interesovanje, a koje najbliži potpisu bivšeg igrača Crvene Zvezde pogledajte OVDE.