ponedeljak 23.09.2024.
23:04

Foto-finiš.

@RCD_Mallorca/X

Fudbaleri Majorke pobedili su Betis 2:1 u gostima, u šestom kolu španske La lige.

Vrlo zanimljivo, golove smo videli u sedmom i osmom minutu utakmice, pa tek u 90+4.

Domaći su poveli golom Lo Selsa, koji je sam stigao do ivice kaznenog prostora i u desne rašlje poslao jak udarac, a golman ovo nije mogao da odbrani.

Odmah u narednom napadu na drugoj strani, Rodrigez pronašao prostor u šesnaestercu posle preciznog dodavanja i poslao loptu u gol za 1:1 i promenu rezultata na semafu posle svega minut.

Usledio je mnogo mirniji period, bez golova, ali i nekih velikih šansi. Tako je bilo sve do 90+4. minuta kada je Majorka stigla do velikog preokreta i tri boda. Valeri Fernandez je pokupio odbitak i poslao loptu u gol.

Betis je posle poraza od Reala bio u seriji od dva trijumfa, ali je današnjim mečom taj niz prekinut. Majorka je posle pobede nad Sosijedadom, sada u nizu od dva trijumfa.