Betis izvukao bod, Brašanac opet starter!

petak 16.09.2016.
22:44

Posle trijumfa na Mestalji u prošlom kolu, večeras se više očekivalo od ekipe Betisa.

realbetisbalompie.es

U prvoj utakmici četvrtog kola španske Primere, Betis je večeras na svom terenu podelio bodove sa ekipom Granade.

Na kraju, 2:2, iako su gosti tokom prvog poluvremena stekli dva gola prednosti.

Naš Darko Brašanac je ponovo bio u startnoj postavi Betisa, ali nije počelo onako kako se očekivalo.

Gosti su poveli već posle 13 minuta igre golom Karćele Gonzalesa, da bi dvadeset minuta kasnije Bueno duplorao vođstvo Granade - 0:2!

Pravi šok je to bio za domaće navijače, ali samo tri minuta kasnije, Aleks Alegrija im svojim golom vraća nadu u preokret - 1:2.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a posle sedam minuta igre u nastavku, Granada je ostala sa igračem manje na terenu, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen štoper gostiju Veco.

Brojčanu prednost na terenu Betis je iskoristio u 61. minutu, kada je Aleks Alegrija svojim drugim golom postavio konačnih 2:2.

Ipak, mogli su gosti do sva tri boda, pošto su u 79. minutu iznudili jedanaesterac, ali je šut Ezekijela Ponsa sa bele tačke zaustavio golman Adan.

Darko Brašanac je večeras odigrao 86 minuta, kada ga je zamenio Felipe Gutijerez.