petak 09.02.2024.
22:58

"Žuta podmornica" nije mogla ništa...

EPA-EFE/Roman Rios

Fudbaleri Betisa savladali su u gostima ekipu Kadiza rezultatom 2:0 u okviru 24. kola španske Primere.

Andalužani ne odustaju od borbe za mesta koja vode u Evropu naredne sezone, a večeras su pokazali da umeju da stignu i do rutinske pobede u gostima.

Igrao se šesti minut kada je Džoni probio po desnoj strani i uposlio Vilijana Žozea koji je zatresao mrežu Ledesme.

Domaćin je nakon toga pokušavao sa nešto ofanzivnijom igrom, međutim na odmor se otišlo s minimalnom prednošću Betisa.

"Zeleni" su praktično već u prvom napadu u drugom delu igre stigli do novog gola, lopta je stigla do Pabla Fornalsa koji je lepim driblingom napravio sebi prostor za udarac sa ivice kaznenog prostora i pogodio.

Kadiz u nastavku meča nije mogao apsolutno ništa, a Betis je i bez povređenog Iska pokazao da tim može do lakog trijumfa i bez ove sezone sjajnog Španca.